Şirket Vizyonu

Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern ,çağdaş ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.

Ekonomik, estetik ve emniyet döngüsünü sağlayarak misyonunu tam anlamıyla gerçekleştiren Çetsa Yapı’nın başarısını uluslararası alana taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak.

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerini alarak sektöründe kalite ve güvenlik sistemi uygulamaktadır.

Mükemmellik felsefesini yansıtabilmek ve daimi tutabilmek için “kurumsal strateji”sini, “değerler”ini ve “politikalar”ını bu yönde belirlemiştir.

Ülkemizde inşaat sektörünün bir firması olarak ; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, Ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik.

İnşaat sektöründe temel esas olan 3E (Ekonomi, Estetik ve Emniyet) döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde müteahhitlik mühendislik hizmetini tam anlamıyla vermektir.